Poczuj się z nami jak w Hathi Cafe….

Pomysł powołania do życia projektu związanego z produkcją kawy zrodził się z pasji i zamiłowania do podróży. To podczas jednej z podróży z plecakiem po Indiach zasmakowaliśmy w mieszance najwspanialszych kaw Arabica. Tuż po powrocie zaczęliśmy rozmyślać nad pomysłem wprowadzenia na rynek wybornej indyjskiej kawy.
Przywiezione z Indii kawy testowaliśmy wspólnie w warunkach górskich i morskich podróży starając się oddać klimat panujący na miejscu w Indiach.

Kawiarniany gwar oraz widok na polskie góry – Karkonosze i ich najwyższy szczyt Śnieżkę –urozmaicały opowieści o multi kulturze w klimacie kawy wypalonej przez Hindusów. Nasze wielogodzinne spotkania z kulturą i kuchnią tego zakątka świata pchnęły nas do wspólnej wizyty do jednej z największych plantacji kawy w Indiach. W niecały rok po powrocie z tej barwnej podróży udało się nam wdrożyć w życie pomysły i sprowadzić pierwsze ziarna do naszego magazynu.

Dziś z przyjemnością dzielimy się z Państwem smakiem pasji jaką zarazili nas Hindusi. W naszych kawach znajdziecie Państwo smak oddający tygiel i koloryt kultur jakie mieliśmy okazję poznać.

Udajcie się z nami w niesamowitą podróż. Zamknijcie oczy i pijąc wolno napar z naszych kaw poczujcie się jak w Chandi Chowk w alejce Khari Baoli, gdzie zapach i bogactwo kolorów przypraw zniewala każdego smakosza…

Obecnie DPM HATHI Cafe jest częścią GOLDEN GRAIN GROUP.