O firmie

DPM Hathi Cafe to spółka portfelowa holdingu DPM Group S.A. Spośród projektów w których uczestniczy DPM można wymienić między innymi  kompleksy apartamentowe Osada Sniezka, Blue Moutain Resort, Green Moutain Resort, import win świata „Cultura y Vino” czy projekty związane z czarterem jachtów morskich „7 Seas Group”.

Pomysł powołania do życia projektu związanego ze sprzedażą kawy zrodził się z pasji i zamiłowania do podróży założyciela Grupy DPM Tomasza Kunstlera. To właśnie nasz kolega Tomasz podczas jednej z podróży z plecakiem po Indiach zasmakował w mieszance najwspanialszych arabic. Tuż po powrocie Tomasz zaczął zarażać nas pomysłem wprowadzenia na rynek wybornej indyjskiej kawy.

kawa

Przywiezione z Indii kawy testowaliśmy wspólnie w warunkach górskich i morskich starając się oddać klimat panujący na miejscu w Indiach. Kawiarniany gwar oraz widok na Śnieżkę urozmaicały opowieści o multi kulturze w klimacie kawy wypalonej przez Hindusów.  Nasze wielogodzinne spotkania z kulturą i kuchnią tego zakątka świata pchnęły nas do wspólnej wizyty do jednej z największych plantacji kawy w Indiach. W niecały rok po powrocie z tej „barwnej podróży” udało się nam wdrożyć w życie pomysły i sprowadzić pierwsze ziarna do naszego magazynu.

Dziś z przyjemnością dzielimy się z Państwem smakiem pasji jaką zarazili nas Hindusi. W naszych kawach znajdziecie Państwo smak oddający tygiel i koloryt kultur jakie mieliśmy okazję poznać.
Udajcie się z nami w niesamowitą podróż. Zamknijcie oczy i pijąc wolno napar z naszych kaw poczujcie się jak w Chandi Chowk w alejce Khari Baoli gdzie zapach i bogactwo kolorów przypraw zniewala każdego smakosza…


Poczujcie się z nami jak w Hathi Cafe….